جستجو کردن
Close this search box.

درباره آمورشگاه موسیقی علم

 

آموزشگاه موسیقی علم یکی از مراکز تخصصی آموزش موسیقی در غرب تهران است که تحت مدیریت سینا و سحاب علم فعالیت می‌کند. این آموزشگاه در محله شهران واقع شده است.

این آموزشگاه با هدف ارتقای سطح فرهنگی و هنری جامعه و ترویج موسیقی ایرانی و جهانی تاسیس شده است. این آموزشگاه با بهره‌گیری از اساتید مجرب و متخصص، برنامه‌های آموزشی مناسب و متنوع، تجهیزات کامل و مدرن، فضای آرام و دلنشین، خدمات پس از آموزش و برگزاری رویدادهای هنری، سعی در ارائه خدمات با کیفیت و رضایت بخش به هنرجویان دارد.

آموزشگاه موسیقی علم انواع دوره‌ها و برنامه‌های آموزشی را برای هنرجویان هر سن و سطح ارائه می‌دهد. شما می‌توانید در این آموزشگاه یادگیری انواع ساز های موسیقی و خوانندگی را تجربه کنید. اساتید این آموزشگاه از  دوره‌های مقدماتی تا پیشرفته در کنار شما هستند تا از بین ژانرها، سبک‌ها و سازهای مختلف مناسب ترین ساز با سلیقه و روحیات خود را انتخاب کنید. 

چه مبتدی و چه نوازنده حرفه‌ای باشید، ما دوره یا برنامه‌های داریم که با نیازها و اهداف شما مطابقت دارد. می‌توانید از بین رشته‌های فردی، کلاس‌‌ها و برنامه‌های گروهی یا دوره‌های آنلاین بهترین گزینه را انتخاب کنید؛ ما به همه نیاز ها فکر کرده‌ایم.

آموزشگاه موسیقی علم پیانو، گیتار، ویولن، درام، خوانندگی، ساکسیفون، فلوت، کلارینت، ترومپت، ترومبون و بسیاری دیگر از ساز های موسیقی را به شما آموزش میدهد.

ما در  این مرکز آموزش موسیقی معتقدیم موسیقی یک زبان جهانی است که می‌تواند زندگی شما را غنی و احساسات شما را بیان کند. ما همچنین معتقدیم که آموزش موسیقی یک سفر مادام العمر است که می‌تواند خلاقیت، اعتماد به نفس و شادی را تقویت کند. به همین دلیل است که ما تیمی از اساتید خبره و با تجربه داریم که مشتاق به اشتراک گذاری دانش و مهارت های خود با شما هستند.

این آموزشگاه نه تنها یک مکان برای یادگیری موسیقی است، بلکه یک جامعه از علاقه‌مندان به موسیقی است که یکدیگر را حمایت و تشویق می‌کنند. شما در این آموزشگاه فرصت دارید که استعداد خود را نشان داده و از دانش هنرمندان حرفه‌ای استفاده کنید. 

 

اساتید آموزشگاه

مدرس: قیچک/ کمانچه/ مبانی موسیقی/ ویولن
مدرس: پیانو/ تار/ سه تار/ مبانی موسیقی
مدرس: آواز ایرانی
مدرس: تمرین کمانچه/ دف
مدرس: موسیقی کودکان (ارف)/ ویولن
مدرس: موسیقی کودکان (ارف)
مدرس: ابوا/ ساکسیفون
مدرس: کنترباس/ گیتار باس
مدرس: ترومپت
مدرس: آواز پاپ/ پیانو
مدرس: تنبک
مدرس: تمرین کمانچه/ کمانچه
مدرس: تنبک/ داربوکا/ کاخن
مدرس: گیتار
مدرس: ساز قانون
مدرس: پیانو

آمورشگاه موسیقی علم کجاست ؟

آموزشگاه موسیقی علم  در غرب تهران در محله شهران واقع شده است.

آدرس: تهران، شهران ،  میدان دوم ، خیابان نعمت الهی (یکم)، مجتمع سامان، طبقه اول، واحد۳

مدیریت آموزشگاه

سینا علم

سینا علم

سینا علم زاده آذر 1368 در تهران آهنگساز، تنظیم کننده و نوازنده ایرانی کمانچه، ویولن و یکی از اعضای گروه زند به خوانندگی علی زندوکیلی است. وی از سال 1378 موسیقی را با ساز ویولن شروع کرد و در سال 1383 و در سن 15 سالگی تحصیلات خود را در هنرستان علی صدا و سیما آغاز کرد پس از اخذ مدرک دیپلم از هنرستان عالی موسیقی با ساز کمانچه به دانشگاه عالی موسیقی راه یافت و موفق به دریافت مدرک کارشناسی موسیقی از آن دانشگاه شد. او نزد اساتیدی همچون کمال پور تراب، محسن نفر، هادی آرزم، هادی منتظری و … موسیقی آموخته است. وی همچنین با سازمان صدا و سیما به عنوان نوازنده و آهنگساز همکاری داشته و تجرب تدریس در هنرستان عالی موسیقی را نیز در کارنامه هنری خود دارد. سینا علم در سال 1387 مجوز تدریس موسیقی را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کرد.

سینا علم
سحاب علم

سحاب علم

سحاب علم

سحاب علم متولد آذر ماه سال 1368 در تهران است. وی از ۹ سالگی با نوازندگی ساز تنبک و دف در زمینه موسیقی کار خود را آغاز کرده و بعد از 5 سال در این حیطه برای وارد شدن به هنرستان موسیقی ساز تار و سه تار را به عنوان ساز تخصصی خود وساز پیانو را به عنوان ساز دوم خود انتخاب کرده است. سحاب علم پس از گذراندن مقطع متوسطه در هنرستان موسیقی موفق به دریافت مدرک کارشناسی موسیقی در گرایش نوازندگی شد. وی به علت علاقه زیاد به آهنگسازی در مقطع کارشناسی ارشد، رشته آهنگسازی و همچنین ساز تخصصی پیانو را در دانشگاه هنر تهران انتخاب کرد.

او نزد هوشنگ ظریف، داریوش پیرنیاکان، مرحوم مصطفی پورتراب، اسماعیل تهرانی، محمد اسماعیلی، محسن نفر، مرحوم منصور سینکی، وارطان ساهاکیان، دکتر امین هنرمند، محمدرضا تفضلی، حمیدرضادیبازر، شریف لطفی و دکتر محمدرضا آزاده فر موسیقی آموخته است. وی در حال حاضر با گروه زند به خوانندگي علي زندوكيلي  همكاري دارد.